English versionDeutschFrançaisрусский中国的

O pracownikach naszej firmy

Jesteśmy nastawieni na potrzeby klienta.

Jesteśmy nastawieni na budowanie długotrwałej współpracy na zasadach partnerskich. Wykorzystujemy do tego umiejętność efektywnej komunikacji. Problemy i przeszkody traktujemy jako wyzwanie. Dzięki naszej kreatywności udaje się tym wyzwaniom sprostać. Przede wszystkim jednak bardzo odpowiedzialnie podchodzimy do powierzonych nam zadań i w odpowiedzi na zaufanie ze strony klientów dostarczamy to, do czego się zobowiązaliśmy, dbając o wysoką jakość usług. Uważamy, że pozycja lidera na rynku zobowiązuje nas do kreowania wysokich standardów jakości oraz ich przestrzegania.

 

Pracownicy Loss Control Service to osoby, które potrafią radzić sobie ze zmianami.

Rozumiemy, że zmiana jest stałym elementem gry rynkowej i wykazujemy wolę i determinację, żeby tę zmianę oswoić. Potrafimy dostrzec szanse, które stwarza zmieniająca się rzeczywistość i robimy wszystko, aby te szanse wykorzystać jak najefektywniej. Jesteśmy elastyczni. Pomaga nam w tym nasze pozytywne nastawienie.

 

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i nowe osoby.

Nowo przyjęci pracownicy szybko czują się zadomowieni w Loss Control Service. Mamy dla was specjalny program powitalny, który pozwala szybko i łatwo zaznajomić się z firmą i jej kulturą organizacyjną. W ramach programu nowy pracownik otrzymuje pakiet informacyjny oraz spotyka się z jednym z doświadczonych pracowników Loss Control Service, który prezentuje firmę, opowiada o stojących przed nią wyzwaniach i wartościach, którymi kierują się nasi pracownicy. Częścią programu powitalnego jest także udział w każdym z elementów procesu likwidacji.

 

Pracownicy Loss Control Service dbają o swój rozwój.

Chętnie korzystamy z możliwości rozwoju, które stwarza nam firma dzięki prowadzonej polityce szkoleniowej. W ramach tej polityki możemy uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach poczynając od szkoleń rozwijających kompetencje miękkie, takie jak komunikacja, negocjacje itp, na szkoleniach językowych kończąc. Loss Control Service wspomaga także rozwój pracowników dofinansowując studia i inne formy nauki.