English versionDeutschFrançaisрусский中国的

Szkolenia realizowane przez LCS

Szkolenia są w pełni dopasowane do oczekiwań klientów. Odbywac mogą się w siedzibie LCS, lub w miejscu wskazanym przez zainteresowanych.

Szkolenia realizowane są przez praktyków likwidacyjnego rzemiosła. Ludzi którzy przez wiele lat zlikwidowali tysiące szkód w swoich branżach. Osoby prowadzące szkolenia posiadają tytuł magistra + kierunkowe wykształcenie poparte studiami podyplomowymi.

Pakiet podstawowy:

Wprowadzenie w tematykę likwidacyjną. Przeznaczony dla osób dopiero stykających się z tą branżą.
Poziom zaawansowania wiedzy  - ogólny
Rodzaj omawianych przypadków wg przyczyn powstawania – zalania, pożary, szkody budowlane, szkody na osobie, utracone zyski

Pakiet średniozaawansowany:

Omówienie konkretnych przypadków zdarzeń przez pryzmat wymagań ustawy ubezpieczeniowej, ogólnych warunków ubezpieczenia najpopularniejszych towarzystw ubezpieczeniowych, kodeksu cywilnego. Skierowany do działów przedsiębiorstw zajmujących się tematyką ubezpieczeń.

Pakiet zaawansowany:

Skierowany do wytrawnych praktyków branży. Likwidatorów szkód wszelkich ryzyk ubezpieczeniowych, pracowników działów underwrighting’u, brokerów i agentów ubezpieczeniowych. Osób poważnie myślących o podjęciu pracy w likwidacji szkód ubezpieczeniowych.
Omawiane są najbardziej spektakularne i skomplikowane szkody. Zastosowane taktyk przeprowadzenia procesu likwidacji zmierzające do ustalenia sposób niepodważalny przyczyny i rozmiaru szkody.

Szkolenia kończą się testem przeprowadzonym przy użyciu platformy elektronicznej. Pozytywny wynik potwierdzany jest certyfikatem ukończenia szkolenia z podaną tematyką oraz poziomem zaawansowania.

Pytania dotyczące terminów szkoleń proszę kierować na adres szkolenia@lcservice.pl.